2006. gada 22. maijs

Čempionāta gaidās

43.jpg

Attēlā: «Arēna Rīga» tiek gatavota čempionātam

Pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Rihards Kāds vakar vakarā sāka piesardzīgi iztaujāt paziņas par iespējām iegādāties biļetes uz Latvijas komandas spēlēm pasaules čempionātā hokejā. Tā kā čempionāts, kā zināms, norisināsies Rīgā, Kāds paziņoja, ka negrib palaist garām unikālo iespēju vērot lielo hokeju klātienē un sajust īpašo, neatkārtojamo spēles gaisotni.

«Man nav naudas, lai brauktu uz čempionātu, kad tas notiek kaut kur citur. Un, pat ja būtu, es diez vai brauktu. Bet varu un gribu atbalstīt mūsējos, kad viņi spēlē tepat, Rīgā,» ar savu viedokli labprāt dalījās Kāds. Viņš atzina, ka līdz šim informācija masu medijos par gaidāmo čempionātu bijusi ārkārtīgi skopa, tāpēc jāsāk interesēties pašam.

Uzklausījis paziņu atbildes, Kāds secināja, ka arī pārējie pilsētas lauku teritorijas iedzīvotāji dzīvo informācijas badā un barojas no pretrunīgām baumām. Tā, piemēram, daži pat uzskatīja, ka čempionāts jau beidzies. Tomēr tas ir maz ticams, jo daļa domāja, ka par čempioniem kļuvusi Zviedrija, bet Latvija ieņēmusi desmito vietu, bet citi kā caur miglu atcerējās, ka Latvija palikusi vien sešpadsmitā, bet uzvarējusi Somija. ▼

Pievienot komentāru