2006. gada 9. jūnijs

Atklāts paradīzes noslēpums

59.jpg

Attēlā: pēc nāves

Kulturologu un teologu kopīgā zinātniskā pētījumā beidzot noskaidrots, kas ir paradīze. Rūpīgi analizējot vārda «paradīze» lietojumu dažādās sfērās, negaidīti atklājās, ka paradīze no debesīm ir pārcēlusies uz tirdzniecības telpām.

«Vai uz katra stūra atrodas tādas vietas kā «Aizkaru paradīze», «Dāvanu paradīze», «Cenu paradīze», «Biļešu paradīze» un pat īpaši radikālai gaumei paredzētā «Santehnikas paradīze»,» skaidroja zinātniskā pētījuma vadītājs A. Skoldiņš.

Tādējādi atrasta atbilde mūžīgajam teoloģiskajam strīdam par to, kuras konfesijas pārstāvji nokļūst paradīzē — acīmredzot tā paredzēta visiem, tikai iespējams dalījums pa nodaļām vai cenu grupām.

«Godīgi sakot, es vairs nealkstu nonākt paradīzē,» atbildot uz PATIESI! korespondenta lūgumu izteikt viedokli par atklājumu, atzina kāds katoļu priesteris, kurš vēlējās palikt anonīms. «Izrādās, tur valda neiedomājama šaurība, vienmuļība un garlaicība. Lai kas būtu ellē, tur nevar būt daudz ļaunāk. Tad kāpēc lai es laistu vējā visas brīnišķīgās iespējas pagrēkot?»

Šajā mirklī PATIESI! korespondentam kāds no muguras iesita pa galvu ar smagu priekšmetu. Kad korespondents atguva samaņu, viņš bija aplaupīts, izģērbts un apzīmēts ar dažādiem sātanistu simboliem. Iespējams, ar korespondentu bija veiktas arī cita veida darbības, bet viņš to atklāt atteicās. ▼

Pievienot komentāru