2006. gada 12. jūnijs

Zīle ir rokā!

60.jpg

Attēlā: aizturētais nebija kokā

Rīgas kārtības policija vakar vēlu vakarā par miera traucēšanu aizturējusi Eiropas parlamenta deputātu Robertu Zīli. Policija jau iepriekš vairākkārt bija saņēmusi sūdzības par kādu bārdainu solīda izskata vīrieti, kas naktīs ar binokli rokās klīst ap tā dēvētajiem «jaunajiem projektiem» un kāpj kokos, lai nonāktu pēc iespējas tuvāk skatiem, kas paveras jauno namu tumšajos logos. Līdz šim viņu nebija izdevies aizturēt, jo vīrietis katru reizi uzdarbojās citā vietā.

Nonākt uz «logu vērotāja» pēdām ļāva TB/LNNK reklāmas materiāls, kas sestdien tika izplatīts kopā ar laikrakstu «Diena». Policijas uzmanību piesaistīja kāda frāze Zīles rakstītajā tekstā: «Kaut gan visapkārt slejas jaunas būves, vakaros to logi ir tumši.» Šāda informētība bija ļoti aizdomīga. Tā kā arī Zīles izskats fotogrāfijā atbilda meklētās personas aprakstam, svētdienas vakarā policijas darbinieki neuzkrītoši sekoja viņam un notvēra pārkāpuma izdarīšanas brīdī.

Milzu neapmierinātību par notikušo pauda sieviete, pie kuras pirmā stāva dzīvokļa loga Zīle tika aizturēts: «Es līdz šim ārkārtīgi augstu vērtēju Robertu Zīles kungu — gan kā politiķi, gan, ko tur slēpt, kā vīrieti. Tieši viņa dēļ es tajās Eiropas vēlēšanās balsoju par tēvzemiešiem. Mirklis, kad sapratu, ka pie mana loga ir tieši viņš, bija ļoti satraucošs. O, kā viņš skatījās ar savām tumšajām, nopietnajām acīm… Nav nekāds brīnums, ka sajutu pamatīgu uzbudinājumu, un roka pati zināja, kas jādara. Biju jau diezgan normāli iegājusi ritmā, kad uzkūlās policija un visu sabojāja.» ▼

Pievienot komentāru