2006. gada 23. augusts

Aiztur pārkāpumos vainoto tunci

143.jpg

Attēlā: aizturētais ir atteicies atbildēt uz izmeklētāju jautājumiem

Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) Rīgas pilsētas pārvaldes inspektori, veicot pārbaudi restorānā «Light», uz aizdomu pamata par ēdiena indēšanu aizturējuši tunci. Pēc restorāna «Light» ēdiena baudīšanas ar zarnu trakta infekciju inficējušies vairāki desmiti cilvēku. Tunča saistība ar pārkāpumiem tiek noskaidrota, taču jau šobrīd zināms, ka saindēšanās iemesls varētu būt bijuši tieši šī tunča salāti.

Kā jau ziņots, veicot pārbaudi restorānā, PVD inspektori sastapa tunci, kura uzvedība viesa aizdomas, ka viņam varētu būt beidzies derīguma termiņš. Visi uzņēmumā strādājošie liecināja, ka šo tunci nepazīstot. Faktā, ka tuncis savus salātus pievienojis apmeklētāju ēdienam, ir skaidri saskatāmas ļaunprātības pazīmes.

Restorānā konstatēta virkne būtisku neatbilstību, tādēļ uzņēmuma darbība uz laiku ir apturēta, bet par konstatētajiem pārkāpumiem uzņēmumam piemērots 250 latu naudas sods, informēja PVD. Restorāna īpašnieki šo lēmumu pārsūdzēs kā netaisnīgu, jo viņiem piemērots reāls sods, kamēr iespējamība, ka tiks notiesāts īstais vainīgais — tuncis, ir maz ticama.

Izmeklēšana turpinās. ▼

Pievienot komentāru