2006. gada 24. augusts

Iesūdz kolēģus par uzmākšanos

145.jpg

Attēlā: seksuāla uzmākšanās darbavietā

Pilsētas lauku teritorijas iedzīvotāja Anastasija Meikšāne (47) iesūdzējusi tiesā savus kolēģus par seksuālu uzmākšanos. Ieradusies darbā šī gada 11. augustā, viņa pamanīja, ka darbabiedri — gan vīrieši, gan sievietes izrāda neslēptu interesi par viņas ķermeņa intīmākajām daļām un savā starpā apspriež to īpatnības.

«Tas bija ārkārtīgi pazemojoši,» atzīst Meikšāne. «Es nesaprotu, kas viņiem visiem todien bija lēcies. Teju desmit cilvēki sanāca pie mana kabineta un čukstējās. Kad gāju uz virtuvi pagatavot sev kafiju, viņi bariņā nāca man no muguras. Es pilnīgi jutu viņu skatienus. Un ne tikai skatienus! Bezkaunīgākie vīrieši nāca klāt un, aizbildinoties, ka es izskatoties nosalusi, pret manu gribu lika man ap pleciem savas jakas un žaketes. To darot, viņi man pieskārās fiziski. Atceroties šo grābstīšanos, mani vēl joprojām pārņem drebuļi.»

Kad PATIESI! lūdza šos notikumus komentēt kādam sievietes darbabiedram, viņš bija lakonisks: «Un kā jūs rīkotos, ja jūsu kolēģe uz darbu atnāktu pilnīgi kaila?» ▼

Pievienot komentāru