2006. gada 31. augusts

Drosmīgi nobauda restorāna «Light» ēdienu

153.jpg

Attēlā: vēl ir iespēja apstāties

Pilsētas lauku teritorijas iedzīvotājs Juris Ķeizars (39) bija pirmais apmeklētājs, kuru sagaidīja nupat no jauna atvērtais restorāns un bārs «Light».

Kā jau ziņots, pēc restorānā «Light» baudītas maltītes pie nopietnas zarnu trakta infekcijas tika vairāki sabiedriskās ēdināšanas uzņēmuma apmeklētāji.

Tagad, pēc ilgstošām pārbaudēm un dezinfekcijas darbiem restorānā bārā «Light» izdevies apkarot salmonelozes baktērijas, un Juris Ķeizars bez bažām nobaudīja tunča salātus un karbonādi — ēdienus, kas ilgu laiku tika uzskatīti par galvenajiem saindēšanas izraisītājiem.

Diennakti pēc maltītes baudīšanas Jura Ķeizara pašsajūta ir normāla. «Nav nekādas vainas,» viņš tālruņa intervijā ziņoja no mājām. «Mana sieva jau saka — es varot ēst kaut vai ķieģeļus».

«Es nebaidos izmēģināt neko jaunu,» pastāstīja Juris Ķeizars, kas pilsētā bija ieradies darījumu vizītē. Pilsētas lauku teritorijā viņam pieder neliels galdniecības cehs. «Asas izjūtas man nav svešas kopš pusaudža gadiem. Esmu nodarbojies ar BMX, jau vēlāk — ar motobraukšanu, vairākkārt lēcis ar izpletni.»

Pilsētas lauku teritorijā viņš pazīstams kā liels drosminieks. «Nav tādas jaunas alus vai čipsu šķirnes, ko Juris nebūtu izmēģinājis pirmais,» atzina vietējā veikala pārdevēja Ludmila.

Un tāpēc viņš uzreiz izlēmis, ka jānobauda tieši liktenīgie salāti un karbonāde. «Par to nevarēja būt ne divu domu,» smej drosmīgais gardēdis. «Man patīk lietas, kas uzdzen asumiņu.» ▼

Pievienot komentāru