2006. gada 6. septembris

Ierosina aizliegt «pidaru modi»

160.jpg

Attēlā: ūsas vairs nav modē

Latvijas Pirmās partijas (LPP) Saeimas frakcijas deputāti sagatavojuši un iesnieguši Saeimā vairāku likumu grozījumus, kas paredz aizliegt viendzimuma seksuālo attiecību propagandu, tajā skaitā apģērbu «un citus atribūtus», kas varētu tikt traktēti kā norāde uz netradicionālu seksuālo orientāciju.

LPP frakcijas vadītājs Jānis Šmits uzsvēra, ka grozījumi sagatavoti, lai stiprinātu ģimenes lomu sabiedrībā, nešķeltu sabiedrību un neradītu maldīgu priekšstatu, ka sabiedrībā pastāv indivīdu kopa, kas pretendē uz īpašu sabiedrības attieksmi savas pārliecības dēļ.

«Ir jāaizliedz visas tās pidaru somiņas, piegulošās bikses un krekli ar lieliem uzrakstiem «Dolce&Gabbana», arī Versače, jo viņš arī bija no mīkstajiem,» sacīja Šmits. «Nopietnu uzmanību būtu jāpievērš arī ūsām un specifiskās formas bārdām. Nav reāli izkontrolēt, kurus auskarus vilks vīrietis un kurus — sieviete, tāpēc dzelžains žņaugs jāuzliek arī juvelierizstrādājumu tirdzniecībai. Protams, tās nav pazīmes, pēc kurām viennozīmīgi varētu spriest par personas orientāciju, taču mēs vēlētos panākt, lai latviešu vīrieši ģērbjas un izskatās kā kārtīgam vīrieša cilvēkam un tēvam pienākas, nevis ākstītos pakaļ zilajiem un tādējādi raidītu aplamus signālus. Par signāliem jāuzskata arī mūzika, ko sacerējuši visādi tādi, kas to tādējādi propagandē.»

Saeimas prezidijs pirmdien minēto likumprojektu izskatīšanu iekļāva sēdes darba kārtībā, kad deputātiem būs jālemj par projekta nodošanu izskatīšanai komisijām. Sēde notiks ceturtdien — 7. septembrī. ▼

1 komentārs

  1. vivere est cogitare teica:

    nospragsti pideras, blje, no kuras piizdas tu esi izliidis?

Pievienot komentāru