2007. gada 23. janvāris

Lidostā aiztur vandaļus

295.jpg

Attēlā: vandaļi

Vakar vakarā pie izejas no Rīgas lidostas īpašā policija vienība aizturējusi septiņus vandaļus. Aizturēšanas iemesls ir vandālisms, ar ko vandaļi grupveidā nodarbojušies lidostas ēkā.

Austrumģermāņu cilts vandaļi kļuva slavena, izlaupot Romu 455. gadā. Cilts nosaukums pat kļuvis par sinonīmu īpaši huligāniskai un destruktīvai uzvedībai. Mūsdienās vandaļu tautības pārstāvji sastopami ārkārtīgi reti. Vandaļi, kas aizturēti Rīgā, devās uz mazo tautību kongresu Taškentā, un pie mums bija nokļuvuši, caurbraucot no Vīnes.

Kā noskaidroja PATIESI! korespondents, signālu par vandaļu klātbūtni lidostā devis kāds pasažieris, kas lidojis kopā ar viņiem. Lai apturētu vandālismu, lidostas drošības dienests nolēma izsaukt policijas papildspēkus. Uz korespondenta jautājumu, kā tieši izpaudās vandālisms, kāds lidostas darbinieks, kurš vēlējās palikt anonīms, atbildēja: «Visos veidos. Tā kā viņi ir vandaļi šī vārda pilnā nozīmē, viss, ko viņi dara, ir klasificējams kā vandālisms. Pietiks, ja minēšu to, ka tika dzerta kafija, mainīta valūta un īpaši vandaliskā veidā vairākkārtīgi izmantotas tualetes.» ▼

Pievienot komentāru