2008. gada 16. jūnijs

Prezidents izrāda interesi par basketbolistēm

Latvijas sieviešu basketbola izlase turpina saņemt apsveikumus par izcīnīto ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Pirmdien, kamēr prezidenta kundzes nebija mājās, meiteņu komanda viesojās pie Valsts prezidenta Valda Zatlera.

Prezidents mīļi apsveica meitenes ar izcīnīto ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm un nodēvēja to par vienu no visu laiku lielākajiem Latvijas sporta sasniegumiem, kā arī vēlēja ātrāku izveseļošanos Ievai Tārei, kura pašaizliedzīgā cīņā kvalifikācijas turnīra pēdējā spēlē guva smagu elkoņa traumu. Zatlers kļuvis par vienu no lielākajiem komandas atbalstītājiem un ir bijis klāt gan mūsu meiteņu izšķirošajās spēlēs, gan apmeklējis treniņu, kur prognozējis Latvijas izlases vietu Pekinas olimpiskajās spēlēs. Slavenais kalendārs ar izlases meiteņu kailfoto ieņēmis goda vietu prezidenta kabinetā.

Nākamās trīs nedēļas izlases spēlētājas varēs veltīt atpūtai, pludmales un pirts apmeklējumiem, kā arī padziļinātai medicīniskai izmeklēšanai. Par spīti aizņemtībai, Zatlers ir izteicis vēlēšanos personiski būt klāt visos šajos pasākumos.

(Iesūtīja Pūcīte.) ▼

1 komentārs

  1. Dārznieks teica:

    ooo, es varētu ziedot savu laiku un aizvietot god. Prez. kādā pirts apmeklējumā vai dziļajā med. izmeklēšanā…

Pievienot komentāru