2008. gada 25. jūnijs

Starptautiskā festivālā laurus plūc Latvijas pārstāvji

Attēlā: apbalvošanas ceremonija

Starptautiskā reklāmas festivāla «Nihil novi» galveno balvu, kā arī visas zelta, sudraba un bronzas godalgas Jāņu dienas vakarā saņēmuši Latvijas pārstāvji, teikts festivāla organizatoru izplatītajā paziņojumā presei. Ar tik labiem panākumiem Latvijas reklāmisti var lepoties pirmoreiz.

Stingra starptautiska žūrija, kuru vadīja pilsētas lauku teritorijas pašvaldības kultūras nodaļas vadītāja sieva, pēc tautības baltkrieviete, sadalīja 36 balvas 12 kategorijās un piešķīra arī «Grand Prix». Kopumā vērtējumam tika iesniegti vienpadsmit darbi, kas aizvadītā gada laikā bija publicēti pilsētas lauku teritorijas laikrakstā «Druvas taka». Iespējams, baidoties no spēcīgās konkurences, neviena ārzemēs tapusi reklāma konkursam tā arī netika pieteikta.

Lielākā daļa no darbiem saņēma par «Jāņiem» dēvētās godalgas uzreiz vairākās kategorijās. «Grand Prix» ieguvušais preses makets «Cūka skurstenī» (reklāmas autors: Gotlībs Šmitiņš, reklāmdevējs: pilsētas lauku teritorijas kūpinājumu cehs)  kategorijās «Reklāma preses izdevumos», «Reklāma reģionālajos medijos» un «Reklāma laikrakstos» saņēma gan zelta, gan sudraba, gan bronzas «Jāņus».

Festivāls tiek organizēts pilsētas lauku teritorijas pašvaldības aktu zālē jau pirmo gadu, un arī šogad tas tieši konkurē ar reklāmas festivālu «Cannes Lions», kas katru gadu ap šo pašu laiku norisinās Francijas kūrortpilsētā Kannās tikai 55. reizi. ▼

5 komentāri

 1. bubulis teica:

  Īpašā speciālbalva “Oriģinālākais darbs” tika piešķirta CSDD kampaņas TV klipam “Beigta Balle” :)

 2. Pusriebis teica:

  Par mūža ieguldījumu balvu saņēmis sauklis “Apburošā aromāta burvība. Tas apbur.”

 3. Proktologs teica:

  Es jau nodomāju, ka Lauris atkal saplūcies…

 4. masu medijs teica:

  Apbalvosanas laikaa notika incidents par kuru nav zinots masu medijos. Bet masu mediji loti velas noskaidrot – kas tur notika? Ludzu zinojiet!

 5. Tomuļmāte teica:

  vī man dieniņ, šitie prakvasti saplūca manā dārzā pēdējos laurus, tagad man nebūs lauru lapu zupai

Pievienot komentāru