2006. gada 28. aprīlis

Noskaidrota Grūtupa saistība ar «Slepenajām lietām»

27.jpg

Attēlā: seriāla varonis raksta šo un to

Kaut gan jau vairākus gadus sabiedrībā cirkulējušas baumas par pazīstamā advokāta Andra Grūtupa saistību ar pirms vairākiem gadiem populāro televīzijas seriālu «Slepenās lietas» (jeb «X faili»), līdz šim tam nebija izdevies gūt apstiprinājumu.

Tagad atklātībā nonākuši jauni fakti. 9. aprīlī LTV 1. programmā tika demonstrēts raidījums «Vakara intervija». Tajā Andris Grūtups atbildēja uz žurnālista Ginta Grūbes jautājumiem. Taču kā pamanīja vērīgākie televīzijas skatīji, raidījums bija aizdomīgi īss, jautājumu tajā bija maz un vēl mazāk atbilžu.

Pagaidām nezināmos apstākļos raidījums ticis saīsināts, un ārpus ētera palikusi lielākā daļa intervijas — arī tā, kurā Andris Grūtups stāsta par «Slepenajām lietām».

Vairāki mediju eksperti atzinuši, ka pastāv nepārprotama līdzība starp Andri Grūtupu un seriālā «Slepenās lietas» sastopamo varoni, kas plašāk pazīstams kā «Cigaretes smēķējošais vīrs». Cigaretes smēķējošais vīrs ir ar literāta ambīcijām apveltīta noslēpumaina persona ar ārkārtīgi lielu ietekmi, kas parasti tomēr cenšas palikt ēnā. Seriāla pirmo trīs sezonu sērijās par Cigaretes smēķējošā vīra nepiepildītajām literārajām ambīcijām nekas nav zināms — tās atspoguļotas jau krietni vēlāk, ceturtajā sezonā, kad skatītājiem par viņu jau izveidojies noteikts priekšstats.

«Cilvēki man teikuši, ka arī aktieris esot piemeklēts man līdzīgs,» norādījis advokāts un aizsmēķējis. «Es jau nezinu, cilvēki mēdz izdomāt visu ko.» ▼

Pievienot komentāru